متخصص قلب – کاری که آنها انجام می دهند و چرا شما باید یک نفر را ببینید

متخصص قلب – کاری که آنها انجام می دهند و چرا شما باید یک نفر را ببینید

متخصصان قلب و عروق انواع مختلفی دارند. تمایز اصلی بین کسانی است که جراحی می کنند و کسانی که در مطب کار می کنند و مسائل قلبی را تشخیص و درمان می کنند. این به این معنی است که ، اگر مشکلی دارید اما نمی دانید چه چیزی باعث آن شده است ، به پزشکی مراجعه خواهید کرد که می تواند آزمایش های تشخیصی ، آزمایش های استرس و همچنین سایر معاینات را انجام دهد تا موضوع را تشخیص دهد. سپس ، اگر تمام آنچه شما نیاز به دارو یا تغییر در سبک زندگی دارید ، این نوع پزشک قلب می تواند به شما کمک کند. اما در صورت نیاز به جراحی ، به یک پزشک قلب که بیماران را تشخیص می دهد و همچنین در صورت لزوم روی آنها جراحی انجام می شود ، ارجاع می شوید. دلایل مختلفی برای مراجعه به متخصص قلب وجود دارد. در زیر آنها را کاوش کنید.

تنگی نفس

برخی شرایط وجود دارد که تنگی نفس طبیعی است. ورزش ، رقص یا ورزش می تواند باعث شود پس استنت قلب از مدتی انجام این فعالیت ها احساس خستگی و تنگی نفس کنید. با این حال ، اگر خود را تحریک نمی کنید ، اما احساس می کنید که نمی توانید نفس بکشید ، وقت آن است که شروع به تحقیق در مورد متخصص قلب در منطقه خود کنید. دلایل مختلفی وجود دارد که شما به درستی نفس نمی کشید و چندین بار آنها به نوعی با قلب سروکار دارند. این پزشک خاص همه موارد مربوط به قلب را می داند و می تواند به شما کمک کند علت مسئله خود را مشخص کنید.

درد قفسه سینه

درد در قفسه سینه یک احساس هشدار دهنده است. بسیاری از اوقات ، فقط می تواند گاز باشد. با این حال ، از طرف دیگر ، چنین دردی می تواند نشانه یک مسئله جدی تر باشد. به عنوان مثال ، اگر چنان صدمه می بینید که مجبورید کارهای خود را متوقف کنید ، ممکن است این مسئله چیز دیگری باشد و باید با یک پزشک تماس بگیرید. و اگر همچنان صدمه دید یا آزار دهنده شد ، شما واقعاً باید نگران باشید و باید کسی را به اتاق اورژانس برسانید. پس از حضور ، یک متخصص قلب و عروق وظیفه خواهد داشت. این پزشک سریع کار خواهد کرد تا به شما در یافتن مشکل شما کمک کند.

بازمانده از حمله قلبی

زندگی در اثر سکته قلبی چیزی است که می توان به آن افتخار کرد. با این حال ، بعد از اتمام جراحی ، وقت آن نرسیده است که صحبت با متخصص قلب را متوقف کنید. در حقیقت ، بهتر است بطور مرتب قرارهای بعدی خود را تعیین کرده و همچنین در مورد هرگونه تغییر در وضعیت خود بحث کنید. پزشک شما می داند که برای اطمینان از سالم ماندن شما باید به شما چه بگوید. به احتمال زیاد ، شما یک رژیم غذایی و برنامه مناسب برای شما قرار می دهند. همچنین ، او می تواند به س questionsالات شما در نتیجه حمله قلبی پاسخ دهد. برخی ممکن است فکر کنند که تقریباً هر پزشکی می تواند نکات مربوط به رژیم و ورزش را ارائه دهد. با این حال ، از آنجا که این پزشکان متخصص در مناطق قلب در دانشکده پزشکی هستند ، برخورد با یک متخصص قلب بهتر است.

SEO Expert

Website: